Při nákupu nad 3000,- Dostanete od nás dezinfekční gel 100ml na ruce od značky Cuticura

Haitoglou

129
1591129159

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

   
 • Tahini bílé 300g Haitaglou Novinka
  Tahini bílé 300g Haitaglou
  Do 3 dnů

  BIOBez_lepkuBez_laktozyVegan_1

  Tahini, známe také jako sezamová pasta, se vyrábí rozdrcením sezamu a mořské soli. Tato varianta z loupaných semínek je nejběžnější a označuje se jako bílé tahini. Výborně se hodí na dresinky do salátů nebo na zeleninové dipy. Smíchané s různým kořením, česnekem nebo křenem může sloužit jako vynikající pomazánka. Navíc obsahuje ve významném množství minerály mezi než patří například vápník, hořčík a draslík. Zkuste i Vy zařadit tahini do své kuchyně a nechte se překvapit jeho chutí.


  129 Kč
     
  Značka: Haitoglou
 • Tahini hnědé 300g Haitaglou Novinka
  Tahini hnědé 300g Haitaglou
  Do 3 dnů

  BIOBez_lepkuBez_laktozyVegan_1

  Makedonské tahini hnědé je připravované z drceného neloupaného sezamu. Tahini, někdy též zvané jako sezamová pasta, se používá na dresinky do salátů nebo na zeleninové dipy. Smíchané s různým kořením, česnekem nebo křenem může sloužit jako vynikající pomazánka. Může také sloužit jako náhrada másla.


  129 Kč
     
  Značka: Haitoglou
 • Tahini s medem 350g Haitaglou Novinka
  Tahini s medem 350g Haitaglou
  Do 3 dnů

  BIOBez_lepkuBez_laktozyVegan_1

  Tahini, někdy též zvané jako sezamová pasta, je připravováno z drcených sezamových semínek. Ty obsahují vysoký obsah vápníku, hořčíku, draslíku a dalších důležitých minerálů pro tělo, aby mohlo správně fungovat a bylo zdravé. Makedonské tahini bylo vyrobeno v Řecku a v této kombinaci s medem je někdy též nazýváno jako „Řecká nutella“. Vyzkoušejte sami a přejeme dobrou chuť.


  149 Kč
     
  Značka: Haitoglou
 •  
 • Tahini s pomerančem 350g Haitaglou
  Do 3 dnů

  BIOBez_lepkuBez_laktozyVegan_1

  Tahini, někdy též zvané jako sezamová pasta, je připravováno z drcených sezamových semínek. Ty obsahují vysoký obsah vápníku, hořčíku, draslíku a dalších důležitých minerálů pro tělo, aby mohlo správně fungovat a bylo zdravé. Toto tahini vyrobené v Řecku přirozeně obsahuje také vitaminy skupiny B a je navíc obohaceno o vitamin C. Zkuste ochutnat i Vy tuto potravinu, která patří do tradiční středomořské stravy.


  149 Kč
     
  Značka: Haitoglou
 • Haitoglou Organic Makedonské tahini /Haitoglou - Řecko/ 300g
  Skladem

  BIOBez_lepkuBez_laktozyVegan_1

  Tahini, někdy též zvané jako sezamová pasta, je připravováno z drcených sezamových semínek. Ty obsahují vysoký obsah vápníku, hořčíku, draslíku a dalších důležitých minerálů pro tělo, aby mohlo správně fungovat a bylo zdravé. Tahini v bio kvalitě je vyrobené v Řecku, patří do tradiční středomořské stravy a oblíbené se stává stále více i u nás.


  159 Kč
     
  Značka: Haitoglou

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.