Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY A PLATBY 

OSOBNÍ ODBĚR u nás: Objednané zboží na našem E-shopu si můžete vyzvednout na naší kamenné prodejně. Po obdržení emailu, o připraveném zboží k odběru. Každý všední den od 10 - 17.hodin. Není účtován žádný poplatek.

DPD Pickup: Pohodové vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce DPD Pickup. Výdejních míst Pickup najdete přes 150 poboček. A stále přibývají. Dlouhodobě spolupracují se společností Uloženka a dalšími partnerskými prodejnami. 

Přeprava zásilek s DPD: Důležité údaje k doručení zásilky prostřednictvím této přepravní firmy, je jméno, příjmení, adresa  a také telefonní a emailové spojení. Je to z toho důvodu, aby jste byli s předstihem informování, že Vaše zásilka byla přijatá do přepravy, kdy bude doručována a také, aby Vás mohl kurýr v den doručení informovat, popřípadě, aby jste mohl/a změnit místo doručení a nebo den. Den před doručením Vám příjde SMS, s předběžným termínem doručení a pokud máte zásilku na dobírku (bude uvedená i cena dobírky). Lze také dovézt Vaší zásilku do zaměstnání, nutné vyplnit (název a sídlo firmy). Zásilku přes DPD doručuje kurýr do dne následujícího, nově má také DPD zásilku ve večerních hodinách v časi mezi 18 - 21.hodinou. A také sobotní doručení ( jedná se o doručování ve větších městech v časech mezi 9 - 17.hodinou). Tyto služby jsou zpoplatněny navíc.

DPD a platba předem na účet: 99,-

Kurýr doručení na adresu: 89,- (InTime)

Uloženka.cz 59,-

DPD pickup a platba předem: 69,-

Dobírka: 39,-

Objednejte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.

Osobní odběr na prodejně - Mojmírovo náměstí 3105/6, Brno 612 00 - ZDARMA

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.