Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY A PLATBY 

OSOBNÍ ODBĚR u nás: Objednané zboží na našem E-shopu si můžete vyzvednout na naší kamenné prodejně. Po obdržení emailu, o připraveném zboží k odběru. Každý všední den od 8:30 - 15:30.hodin. Není účtován žádný poplatek.

Uloženka(We-Do): Pohodové vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce Uloženka(We-Do). Výdejních míst We-Do najdete přes 1500 poboček. A stále přibývají. Dlouhodobě spolupracují se společností Uloženka a dalšími partnerskými prodejnami. 

Přeprava zásilek s We-Do: Důležité údaje k doručení zásilky prostřednictvím této přepravní firmy, je jméno, příjmení, adresa  a také telefonní a emailové spojení. Je to z toho důvodu, aby jste byli s předstihem informování, že Vaše zásilka byla přijatá do přepravy, kdy bude doručována a také, aby Vás mohl kurýr v den doručení informovat, popřípadě, aby jste mohl/a změnit místo doručení a nebo den. Den před doručením Vám příjde SMS, s předběžným termínem doručení a pokud máte zásilku na dobírku (bude uvedená i cena dobírky). Lze také dovézt Vaší zásilku do zaměstnání, nutné vyplnit (název a sídlo firmy). Zásilku přes We-Do doručuje kurýr do dne následujícího. 

Česká pošta balík do ruky: Kdo by ji neznal naší Českou poštu, za posledních pár let se hodně změnila, a dnes nabízí prvotřídní služby. 

PPL: Jedná z největších přepravních společnosti v ČR, doručí Váš balíček pomale kamkoliv. 

PPL parcel: Existuje více než 6 000 PPL Parcelshopů na různých místech. Po přijetí balíčku do přepravy obdržíte sms nebo email. PPL spolupracuje s Alza boxy. Stačí si jen vybrat ten správný parcelshop, kde si svůj balíček vyzvednete.

GLSposkytuje spolehlivou a rychlou přepravu balíků všech velikostí. Základní přepravní produkty nabízí: Krátké přepravní časy, přesné online sledování zásilek, včasné informování příjemce SMS a e-mailem

GLS parcel: vyzvednutí balíku v libovolném GLS ParcelShopu

GLS samoobslužné balíkomaty s názvem GLS ParcelBox. Tyto balíkomaty jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnua slouží k rychlému a pohodlnému vyzvednutí doručovaného balíku. Kromě vlastní sítě balíkomatů doručuje GLS také do partnerské sítě AlzaBoxůÚložní doba: 3 kalendářní dnyMaximální váha balíku je 10 kg a maximální délka 50 cm.

ZPŮSOBY DOPRAVY 

Kurýr doručení na adresu: 99,- (We-Do)

We-Do-Point: 69,-

PPL: 119,-

PPL Parcelshop: 89,-

Gls kurýr: 139,-

Gls Parcelashop(balíček do 10kg): 69,- 

Česká pošta balík do ruky: 169,-  

 

Slovensko

Slovenská pošta balík na poštu: 3,99 €

Zásilkovna: 4,49 €

Slovenská pošta: 5.99 €

DPD SK: 6,99 €

 

Německo/Rakousko

DHL: 9,90€

 

ZPŮSOBY PLATBY

Převodem: 0,-

Platba kartou, Rychlý online převod: 0,- 

Dobírka: 49,-  Od částky 2500,- je dobírka pouze 19,- 

Objednejte za 2 500 Kč a budete mít dopravu ZDARMA. (Platí pro balíček do 20kg)

Minimální objednávka na e-shopu parkfit.cz je 150,- 

Osobní odběr na prodejně - Mojmírovo náměstí 3105/6, Brno 612 00 - ZDARMA