Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY A PLATBY 

OSOBNÍ ODBĚR u nás: Objednané zboží na našem E-shopu si můžete vyzvednout na naší kamenné prodejně. Po obdržení emailu, o připraveném zboží k odběru. Každý všední den od 10 - 17.hodin. Není účtován žádný poplatek.

Uloženka(We-Do): Pohodové vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce Uloženka(We-Do). Výdejních míst We-Do najdete přes 1500 poboček. A stále přibývají. Dlouhodobě spolupracují se společností Uloženka a dalšími partnerskými prodejnami. 

Přeprava zásilek s We-Do: Důležité údaje k doručení zásilky prostřednictvím této přepravní firmy, je jméno, příjmení, adresa  a také telefonní a emailové spojení. Je to z toho důvodu, aby jste byli s předstihem informování, že Vaše zásilka byla přijatá do přepravy, kdy bude doručována a také, aby Vás mohl kurýr v den doručení informovat, popřípadě, aby jste mohl/a změnit místo doručení a nebo den. Den před doručením Vám příjde SMS, s předběžným termínem doručení a pokud máte zásilku na dobírku (bude uvedená i cena dobírky). Lze také dovézt Vaší zásilku do zaměstnání, nutné vyplnit (název a sídlo firmy). Zásilku přes We-Do doručuje kurýr do dne následujícího. 

Česká pošta balík do ruky: Kdo by ji neznal naší Českou poštu, za posledních pár let se hodně změnila, a dnes nabízí prvotřídní služby. 

PPL: Jedná z největších přepravních společnosti v ČR, doručí Váš balíček pomalé kamkoliv. 

 

ZPŮSOBY DOPRAVY 

Kurýr doručení na adresu: 99,- (We-Do)

Uloženka.cz(We-Do): 69,-

PPL: 119,-

PPL Parcelshop: 89,-

Česká pošta blík do ruky: 139,-  

 

Slovensko

Slovenská pošta balík na poštu: 3,99 €

Zásilkovna: 4,49 €

Slovenská pošta: 5.99 €

DPD SK: 6,99 €

 

ZPŮSOBY PLATBY

Převodem: 0,-

Platba kartou, Rychlý online převod: 0,- 

Dobírka: 39,- 

Objednejte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA. (Platí pro balíček do 20kg)

Minimální objednávka na e-shopu parkfit.cz je 300,- 

Osobní odběr na prodejně - Mojmírovo náměstí 3105/6, Brno 612 00 - ZDARMA