Ecoshine

Produkty ECOSHINE jsou vhodné na veškeré povrchy, ( sklo, plast, guma, dřevo, keramika, mramor, kov, litý beton, kůže, lakované předměty, atd.), které nesají tekutiny. Chrání povrchy před jemnými škrábanci, eliminují otisky prstů, plochy zanechávají čisté a jednolité beze šmouh a jsou antistatické po dobu několika dnů. ( vše díky přírodním bylinám a karnaubskému vosku, který nemastí a neklouže ). Není nutno již plochy oplachovat vodou a výrobky jsou již koncentrované. Jednoduše aplikujete a rozleštíte utěrkou z mikrovlákna. To vše bez použití vody, kterou tím šetříte a zároveň chránite naši zemi. Pouze se dvěmi čističi uklidíte celou firmu, sklad, domácnost, restauraci anebo hotel.

100% ekologický univerzální úklidový prostředek do Vaší domácnosti který neohrozí Vaše domácí mazlíčky, obsahuje pouze 17 přírodních látek.

69
7016970
   
 • Ecoshine utěrka z mikrovlákna 40 x 40 cm Novinka H0751
  Ecoshine utěrka z mikrovlákna 40 x 40 cm
  Momentálně nedostupné

  Ekonomická utěrka z mikrovlákna utkaná z milionů malých oček je uzpůsobena tak, aby do sebe uzavřela všechny nečistoty a nasála přebytečnou vodu z povrchu. Tato utěrka byla vyvinuta pro maximální absorbci a je vyrobena z mikrovlákna  80%  polyester, 20% polyamid v kvalitě ultra jemného vlákna 0,13 denier. Tato utěrka je schopna s udržením své kvality vydžet více jak 500 pracích cyklů.


  69,90 Kč
     
  Značka: Ecoshine

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.