Křehké plátky pohankové s cibulí - Natural 75g



Související produkty
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), strouhaný kokos 8%, glukózový sirup, kakaový prášek, stabilizátory:...
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1428kJ/342kcal |
| Tuky | 2,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,50g |
| Sacharidy | 74,20g |
| z toho cukry | 0,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 8,80g |
| Sůl | 1,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8594010318405 |
| Počet v balení: | 28 |
Kukuřice (99,5 %), mořská sůl 0,5 %. Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy sóji a vlčího bobu.
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
Mission - Tortilly Dürüm, 18 porcí, 30cm
Rýže 100% Může obsahovat stopy SÓJI a OBILOVIN obsahujících lepek.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
