Galactic Brownies s lentilkami - Mr. Brownie 200g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Coconut Brownies - Mr. Brownie 200g
Do 3 dnů
70,90 Kč
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), strouhaný kokos 8%, glukózový sirup, kakaový prášek, stabilizátory:...
Detailní popis produktu
Neodolatelná svačinka pro malé i velké s barevnými lentilkami z mléčné čokolády. Balení obsahuje 8 kusů samostatně balených koláčků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1861 kJ/445 kcal |
| Tuky | 25g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,60g |
| Sacharidy | 48g |
| z toho cukry | 37g |
| Vláknina | 1,20g |
| Bílkoviny | 6,50g |
| Sůl | 0,42g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037892490 |
| Počet v balení: | 12 |
Lemon Cakes - Mr. Brownie 200g
Do 3 dnů
70,90 Kč
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), glukózový sirup, stabilizátory: sorbitol, rostlinný glycerol, xanthan;...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
