Knäckebrot žitný s vlákninou - RACIO 230g



Související produkty
Mission Deli Wraps Original - Tortilly Original, 4 porce
Detailní popis produktu
Oblíbené trvanlivé pečivo s vlákninou v nové Skandinávské kvalitě.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1409 kJ/337 kcal |
| Tuky | 2,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,50g |
| Sacharidy | 58,00g |
| z toho cukry | 2,00g |
| Vláknina | 20,00g |
| Bílkoviny | 10,00g |
| Sůl | 1,40g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8595573401337 |
| Počet v balení: | 12 |
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Celozrnná ŽITNÁ mouka 92%, voda, sůl, droždí. Může obsahovat stopy sezamu.
Kukuřice (99,5 %), mořská sůl 0,5 %. Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy sóji a vlčího bobu.
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), glukózový sirup, stabilizátory: sorbitol, rostlinný glycerol, xanthan;...
Rýže 100% Může obsahovat stopy SÓJI a OBILOVIN obsahujících lepek.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
