Křehké plátky s jarní cibulkou - Natural 75g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Křehký plátek švédský - Natural 75g
Do 3 dnů
15,90 Kč
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
AKCE Mission tortilly Dürüm 30cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
200 Kč
Mission - Tortilly Dürüm, 18 porcí, 30cm
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1417kJ/339kcal |
| Tuky | 1,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 67,60g |
| z toho cukry | 0,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 10,60g |
| Sůl | 0,70g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8595617901847 |
| Počet v balení: | 28 |
Lemon Cakes - Mr. Brownie 200g
Do 3 dnů
70,90 Kč
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), glukózový sirup, stabilizátory: sorbitol, rostlinný glycerol, xanthan;...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
