Pšeničný křehký chléb s praženou cibulí - Danvita 130g



Související produkty
PŠENIČNÁ mouka, celozrnná PŠENIČNÁ mouka (35 %), rostlinný olej (vysoce kvalitní slunečnicový olej), MLÉČNÁ SYROVÁTKA, dextróza, sladový extrakt (z JEČMENE), droždí, PŠENIČNÝ...
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), strouhaný kokos 8%, glukózový sirup, kakaový prášek, stabilizátory:...
Mission - Tortilly Dürüm, 18 porcí, 30cm
Detailní popis produktu
Křehké pšeničné plátky. Zdroj vlákniny a bílkovin.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1957kJ/467kcal |
| Tuky | 21,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,60g |
| Sacharidy | 53,40g |
| z toho cukry | 8,00g |
| Vláknina | 6,20g |
| Bílkoviny | 13,10g |
| Sůl | 2,60g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4771218202079 |
| Počet v balení: | 18 |
Rýže 100% Může obsahovat stopy SÓJI a OBILOVIN obsahujících lepek.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
