Chocolate Brownies s belgickou čokoládou - Mr. Brownie 200g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Neodolatelná svačinka pro malé i velké s kousky belgické čokolády. Balení obsahuje 8 kusů samostatně balených koláčků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1982 kJ/474 kcal |
| Tuky | 25g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,10g |
| Sacharidy | 55g |
| z toho cukry | 46g |
| Vláknina | 2,10g |
| Bílkoviny | 5,50g |
| Sůl | 0.41g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037800037 |
| Počet v balení: | 12 |
Cornies s mořskou solí - Racio 115g
Do 3 dnů
31,90 Kč
Kukuřice (99,5 %), mořská sůl 0,5 %. Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy sóji a vlčího bobu.
Knäckebrot žitný - RACIO 230g
Do 3 dnů
52,90 Kč
Celozrnná ŽITNÁ mouka 92%, voda, sůl, droždí. Může obsahovat stopy sezamu.
Křehké plátky rýžové - Natural 75g
Do 3 dnů
17,90 Kč
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
