Křehké plátky se semínky quinoa - Natural 75g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Racio - chlebíčky rýžové 130g
Do 3 dnů
26,90 Kč
Rýže 100% Může obsahovat stopy SÓJI a OBILOVIN obsahujících lepek.
Křehký plátek švédský - Natural 75g
Do 3 dnů
15,90 Kč
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
Křehké plátky rýžové - Natural 75g
Do 3 dnů
17,90 Kč
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1530kJ/366kcal |
| Tuky | 2,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 69,70g |
| z toho cukry | 1,30g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,60g |
| Sůl | 0,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8595617901397 |
| Počet v balení: | 28 |
AKCE Mission tortilly Dürüm 30cm
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
200 Kč
Mission - Tortilly Dürüm, 18 porcí, 30cm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
