Coconut Brownies - Mr. Brownie 200g



Související produkty
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Mission Deli Wraps Original - Tortilly Original, 4 porce
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), glukózový sirup, stabilizátory: sorbitol, rostlinný glycerol, xanthan;...
Mission - Tortilly Dürüm, 18 porcí, 30cm
Detailní popis produktu
Neodolatelná svačinka pro malé i velké posypaná kokosem. Balení obsahuje 8 kusů samostatně balených koláčků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1900 kJ/456 kcal |
| Tuky | 29g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3g |
| Sacharidy | 43g |
| z toho cukry | 36g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5g |
| Sůl | 0,46g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037892315 |
| Počet v balení: | 12 |
Kukuřice (99,5 %), mořská sůl 0,5 %. Informace pro alergiky: Může obsahovat stopy sóji a vlčího bobu.
Celozrnná ŽITNÁ mouka 92%, voda, sůl, droždí. Může obsahovat stopy sezamu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
