Pšeničný křehký chléb s chilli a česnekem - Danvita 130g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Mission Tortilly Original 245g
Skladem
57,90 Kč
Mission Deli Wraps Original - Tortilly Original, 4 porce
Křehké plátky rýžové - Natural 75g
Do 3 dnů
17,90 Kč
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Detailní popis produktu
Křehké pšeničné plátky. Zdroj vlákniny a bílkovin.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1679kJ/399kcal |
| Tuky | 10,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,40g |
| Sacharidy | 59,10g |
| z toho cukry | 7,30g |
| Vláknina | 9,10g |
| Bílkoviny | 13,20g |
| Sůl | 1,80g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 4771218202512 |
| Počet v balení: | 18 |
Racio - chlebíčky rýžové 130g
Do 3 dnů
26,90 Kč
Rýže 100% Může obsahovat stopy SÓJI a OBILOVIN obsahujících lepek.
Křehký plátek švédský - Natural 75g
Do 3 dnů
15,90 Kč
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
