Chlebíčky rýžové v jahodovo-jogurtové polevě - CELPO 70g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Lemon Cakes - Mr. Brownie 200g
Do 3 dnů
70,90 Kč
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), glukózový sirup, stabilizátory: sorbitol, rostlinný glycerol, xanthan;...
Křehký plátek švédský - Natural 75g
Do 3 dnů
15,90 Kč
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
Detailní popis produktu
Extra jemné rýžové chlebíčky v jogurtové polevě s jahodovou příchutí Lehké, křupavé a zalité ovocnou jahodovou polevou! Extra jemné rýžové chlebíčky Druid vynikají svou jemností, přirozenou nasládlostí a křehkou strukturou, která z nich dělá ideální sladkou svačinu pro každý den. Jahodová poleva dodává příjemně svěží chuť, která potěší malé i velké mlsouny. Díky bezlepkovému složení a lehké rýžové základně jsou chlebíčky skvělou volbou pro každého, kdo hledá zdravější alternativu sladkostí. Chlebíčky jsou přirozeně bezlepkové, prakticky balené po 6 kusech a perfektní jako rychlé mlsání doma i na cestách. Sladká chuť, která nezatíží.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1859kJ / 445 kcal |
| Tuky | 17g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16g |
| Sacharidy | 69g |
| z toho cukry | 25g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,60g |
| Sůl | 0,099g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595240901023 |
| Počet v balení: | 20 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
