Celozrnné chlebíčky hrachové s mořskou solí - bez lepku - Celpo 100g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Křehké plátky rýžové - Natural 75g
Do 3 dnů
17,90 Kč
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Knäckebrot žitný - RACIO 230g
Do 3 dnů
52,90 Kč
Celozrnná ŽITNÁ mouka 92%, voda, sůl, droždí. Může obsahovat stopy sezamu.
Detailní popis produktu
Obilný pufovaný výrobek pro přímou spotřebu. Bez použití přídavných látek barviv a ochucovadel. Bez lepku. S vysokým obsahem vlákniny a bílkovin. Nízký obsah tuku.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1429kJ/338kcal |
| Tuky | 0,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 55,00g |
| z toho cukry | 3,90g |
| Vláknina | 13,00g |
| Bílkoviny | 21,00g |
| Sůl | 1,07g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586010680866 |
| Počet v balení: | 24 |
Mission Tortilly Original 245g
Skladem
57,90 Kč
Mission Deli Wraps Original - Tortilly Original, 4 porce
Coconut Brownies - Mr. Brownie 200g
Do 3 dnů
70,90 Kč
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), strouhaný kokos 8%, glukózový sirup, kakaový prášek, stabilizátory:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
