Lemon Cakes - Mr. Brownie 200g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Křehký plátek švédský - Natural 75g
Do 3 dnů
15,90 Kč
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
Novinka
26,90 Kč
PŠENIČNÁ mouka, celozrnná PŠENIČNÁ mouka (35 %), rostlinný olej (vysoce kvalitní slunečnicový olej), MLÉČNÁ SYROVÁTKA, dextróza, sladový extrakt (z JEČMENE), droždí, PŠENIČNÝ...
Detailní popis produktu
Neodolatelná svačinka pro malé i velké s příchutí citrónu. Balení obsahuje 8 kusů samostatně balených koláčků.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1796 kJ/429 kcal |
| Tuky | 24g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4g |
| Sacharidy | 50g |
| z toho cukry | 34g |
| Vláknina | 0,20g |
| Bílkoviny | 5,30g |
| Sůl | 0,39g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8411037892476 |
| Počet v balení: | 12 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
