Křehké plátky kaštanové - Natural 49g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1607kJ/384,44kcal |
| Tuky | 0,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 85,00g |
| z toho cukry | 7,30g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,90g |
| Sůl | 0,30g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| EAN: | 8595617902189 |
| Počet v balení: | 44 |
Křehké plátky rýžové - Natural 75g
Do 3 dnů
17,90 Kč
rýžová mouka 95%, kukuřičná krupice, jedlá sůl.
Racio - chlebíčky rýžové 130g
Do 3 dnů
26,90 Kč
Rýže 100% Může obsahovat stopy SÓJI a OBILOVIN obsahujících lepek.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
