Čokoláda mléčná s pekanovými ořechy, brusinkami a kokosem - Severka 135g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2376 kJ/571 kcal |
| Tuky | 36,85g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,88g |
| Sacharidy | 49,99g |
| z toho cukry | 47g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,83g |
| Sůl | 0,16g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.135 kg |
| EAN: | 8595630526645 |
| Počet v balení: | 15 |
Novinka
167 Kč
cukr, SUŠENÉ MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, listy máty 7,7 %, lyofilizované ostružiny (sušené mrazem) 5,4 %, lyofilizované maliny 2,3 %, potahovací látka z akáciové gumy,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
