Čokoláda mléčná s lískovými oříšky - Severka 100g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická mléčná čokoláda s lískovými oříšky v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2392kJ/553kcal |
| Tuky | 35,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,10g |
| Sacharidy | 50,90g |
| z toho cukry | 49,20g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,20g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595630525853 |
| Počet v balení: | 20 |
Novinka
67,90 Kč
kakaová hmota 57,7%, cukr 38,3%, kakaové máslo 3,4%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,5%, malinová příchuť (přírodní aromatické látky, E1518 - triacetin) 0,1%, aroma - přírodní...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
