Čokoláda mléčná trio - Severka 120g



Související produkty
Detailní popis produktu
Exclusive chocolate Trio mléčnáNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2286kJ/578kcal |
| Tuky | 33,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,60g |
| Sacharidy | 53,60g |
| z toho cukry | 52,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,00g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8595630500195 |
| Počet v balení: | 10 |
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Alergeny jsou ve složení zvýrazněné tučně....
MLÉČNÁ A BÍLÁ ČOKOLÁDA (61,4 %) [cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, sušené odstředěné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, emulgátory (fosforečnan amonný, E476),...
Cukr, kakaové máslo*, kakaová hmota*, glukózový sirup, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY, MANDLE, rostlinný tuk (palmový, bambucké maso), kokos, KONDENZOVANÉ MLÉKO, SMETANA...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
