Čokoláda hořká 75% - Kočičí jazýčky bez přidaného cukru - LÁSKAO 80g



Související produkty
Detailní popis produktu
Čokoládová klasika - kočičí jazýčky, tentokrát z hořké čokolády 75% slazené yakonem a xylitolem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2071kJ/495kcal |
| Tuky | 38,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,00g |
| Sacharidy | 41,00g |
| z toho cukry | 6,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 5,70g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8588008554234 |
| Počet v balení: | 1 |
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Alergeny jsou ve složení zvýrazněné tučně....
Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO PLNOTUČNÉ, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ LECITIN, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkové aroma. Může obsahovat suché SKOŘÁPKOVÉ PLODY....
cukr 48,5 %, SUŠENÉ MLÉKO 23,3 %, kakaové máslo 22,9 %, lyofilizované ostružiny (sušené mrazem) 2,2 %, lyofilizované maliny 2,2 %, emulgátor: SÓJOVÝ LECITIN 0,4 %, přírodní máta...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
