Čokoláda mléčná - Srdce s ovocem - Kamila Chocolates 100g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Srdce z mléčné čokolády sypané lyofilizovanou jahodou, malinou a ostružinou.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2253kJ/538kcal |
| Tuky | 34,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,00g |
| Sacharidy | 46,00g |
| z toho cukry | 43,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,00g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594025758920 |
| Počet v balení: | 15 |
Čokoláda Laguna Z LÁSKY - Carla 125g
Do 3 dnů
77,90 Kč
Cukr, kakaové máslo, rostlinný tuk (shea, kokosový, slunečnicový), sušené MLÉKO plnotučné a odstředěné, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta (3,6 %), sušená SYROVÁTKA, kakaová hmota, kakaový...
Čokoláda mléčná Mikeš - Carla 20g
Do 3 dnů
16,90 Kč
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Alergeny jsou ve složení zvýrazněné tučně....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
