Čokoláda hořká s lískovými oříšky - Severka 100g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická hořká čokoláda s lískovými oříšky v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2348kJ/543kcal |
| Tuky | 36,70g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,70g |
| Sacharidy | 43,30g |
| z toho cukry | 39,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,00g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595630525839 |
| Počet v balení: | 20 |
Čokoláda Laguna Z LÁSKY - Carla 125g
Do 3 dnů
77,90 Kč
Cukr, kakaové máslo, rostlinný tuk (shea, kokosový, slunečnicový), sušené MLÉKO plnotučné a odstředěné, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta (3,6 %), sušená SYROVÁTKA, kakaová hmota, kakaový...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
