Čokoláda mléčná s mandlemi - Severka 100g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická mléčná čokoláda s mandlemi v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2407,25kJ/578,46kcal |
| Tuky | 39,40g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15,83g |
| Sacharidy | 43,29g |
| z toho cukry | 38,53g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 10,37g |
| Sůl | 0,151g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595630525891 |
| Počet v balení: | 20 |
Novinka
61,90 Kč
Sladidla [maltitol, steviol glykosidy (0,1%)], kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, drcené jádra LÍSKOVÝCH ořechů (12%), kakaová hmota, MÁSLO, emulgátor (ne-GM SÓJOVÝ...
Višně v čokoládě - Carla 48g
Do 3 dnů
45,90 Kč
Cukr, kakaová hmota, višně v alkoholu 12 % (76 % višně, líh), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, líh, glukózový sirup, kakaové máslo, emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), aroma,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
