Čokoláda s posypem 4x50g - Kolekce čokolád - Kamila Chocolates 200g



Související produkty
Detailní popis produktu
Tabulky z hořké, mléčné, bílé a jahodové čokolády čokolády zdobené lískovými ořechy, kešu, pistáciemi, mandlemi, brusinkami, pekanem, lyofilizovanými malinami.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2170kJ/538kcal |
| Tuky | 33,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 17,80g |
| Sacharidy | 49,90g |
| z toho cukry | 46,70g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,00g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594025758845 |
| Počet v balení: | 25 |
Cukr, kakaové máslo*, kakaová hmota*, glukózový sirup, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY, MANDLE, rostlinný tuk (palmový, bambucké maso), kokos, KONDENZOVANÉ MLÉKO, SMETANA...
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Alergeny jsou ve složení zvýrazněné tučně....
Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Alergeny jsou ve složení...
kakaová hmota, cukr, listy máty 7,7 %, lyofilizované ostružiny (sušené mrazem) 5,4 %, kakaové máslo, lyofilizované maliny 2,3 %, potahovací látka z akáciové gumy, emulgátor:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
