Čokoláda hořká s příchutí pomeranče - Severka 50g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická hořká čokoláda s příchutí pomeranče v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2225kJ/535kcal |
| Tuky | 35,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,40g |
| Sacharidy | 43,10g |
| z toho cukry | 38,50g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,90g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595630522340 |
| Počet v balení: | 40 |
Novinka
236 Kč
Monty Bojangles - Francouzské čokoládové lanýže v prémiové dárkové mini dóze Perská kočka, 36g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
