Mikeš mléčné čokoládky - Carla 125g



Související produkty
Detailní popis produktu
Jednotlivě balené mléčné čokoládky potěší všechny mlsné jazýčky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2304 kJ/552 kcal |
| Tuky | 33g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20g |
| Sacharidy | 57g |
| z toho cukry | 56g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | 8595019612136 |
| Počet v balení: | 10 |
kakaová hmota, cukr, PISTÁCIE 5,6 %, přírodní květy šeříku 4 %, kakaové máslo, lyofilizované višně (sušené mrazem) 2,4 %, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, arabská guma, potahová látka...
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné a odstředěné, kakaová hmota, sušená SYROVÁTKA, LAKTÓZA, emulgátory (SÓJOVÝ LECITIN, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma....
Cukr 39,2%, sušené MLÉKO 18,5%, kakaové máslo 16,7%, kakaová hmota 9,3%, PEKANOVÉ ořechy 7,4%, PISTÁCIE 3,7%, lyofilizované jahody (sušené mrazem) 2,2%, kokos 2,2%, emulgátor:...
Cukr, kakaové máslo*, kakaová hmota*, glukózový sirup, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY, MANDLE, rostlinný tuk (palmový, bambucké maso), kokos, KONDENZOVANÉ MLÉKO, SMETANA...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
