Čokoláda hořká s mandlemi - Severka 100g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická hořká čokoláda s mandlemi v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2351,95kJ/566,28kcal |
| Tuky | 40,10g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16,32g |
| Sacharidy | 35,24g |
| z toho cukry | 28,38g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 10,58g |
| Sůl | 0,0125g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595630525877 |
| Počet v balení: | 20 |
Novinka
236 Kč
Monty Bojangles - Francouzské čokoládové lanýže v prémiové dárkové mini dóze Savanová kočka, 36g
Novinka
67,90 Kč
cukr 44,2%, SUŠENÉ MLÉKO 22,9%, kakaové máslo 20,7%, kakaová hmota 11,5%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,5%, malinová příchuť (přírodní aromatické látky, E1518 - triacetin) 0,1%,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
