Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Nugátová čokoláda s delaktózovaným mlékem, slazená třtinovým cukrem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2503 kJ/602 kcal |
| Tuky | 45g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22g |
| Sacharidy | 42g |
| z toho cukry | 37g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,30g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8588009442202 |
| Počet v balení: | 1 |
Novinka
120 Kč
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
