Čokoláda mléčná s malinami a borůvkami 45% bez laktózy - LÁSKAO 75g



Související produkty
Detailní popis produktu
Mléčná čokoláda s borůvkami a malinami je vyrobena z aroma kakaových bobů kvality Fino z Peru a slazena březovým cukrem - xylitol. Proč jsme se rozhodli sladit naše čokolády xylitolem: - je to přírodní sladidlo - počet kalorií má o 40% nižší než bílý cukr - má nízký glykemický index (GI 7) - zabraňuje tvorbě zubního kazu - v ústech vytváří příjemný chladivý pocitNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2791kJ/666kcal |
| Tuky | 52,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 28,00g |
| Sacharidy | 41,00g |
| z toho cukry | 7,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 10,00g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8588008554135 |
| Počet v balení: | 9 |
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah...
Cukr 44,1%, sušené MLÉKO 21,9 %, kakaové máslo 20,1%, kakaová hmota 13,2%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,5%, aroma - přírodní vanilka. Může obsahovat stopy lískových oříšků,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
