Čokoláda mléčná Kája a Bambuláček neapolitánky - Carla 125g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Mléčné čokoládky, které potěší nejen mlsné jazýčky. Každá čokoládička má na obalu jeden z pěti veselých obrázků Káji a Bambuláčka. Děti je určitě ocení jako malé mlsaní ke svačince do školy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2304kJ/552kcal |
| Tuky | 33,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,00g |
| Sacharidy | 57,00g |
| z toho cukry | 56,00g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 0,15g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| EAN: | 8595019614246 |
| Počet v balení: | 10 |
Čokoláda mléčná 37% - Natural 250g
Do 3 dnů
131 Kč
Cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah kakaové sušiny...
Novinka
70,90 Kč
MLÉČNÁ A BÍLÁ ČOKOLÁDA (61,4 %) [cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, sušené odstředěné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, emulgátory (fosforečnan amonný, E476),...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
