Čokoláda mléčná Kája a Bambuláček neapolitánky - Carla 50g



Související produkty
Detailní popis produktu
Mléčné čokoládky, které potěší nejen mlsné jazýčky. Každá čokoládička má na obalu jeden z pěti veselých obrázků Káji a Bambuláčka. Děti je určitě ocení jako malé mlsaní ke svačince do školy.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2304kJ/552kcal |
| Tuky | 33,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,00g |
| Sacharidy | 57,00g |
| z toho cukry | 56,00g |
| Vláknina | 2,00g |
| Bílkoviny | 6,40g |
| Sůl | 0,15g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595019614338 |
| Počet v balení: | 10 |
MLÉČNÁ A BÍLÁ ČOKOLÁDA (61,4 %) [cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, sušené odstředěné MLÉKO, sušená SYROVÁTKA, emulgátory (fosforečnan amonný, E476),...
Cukr 39,2%, sušené MLÉKO 18,5%, kakaové máslo 16,7%, kakaová hmota 9,3%, PEKANOVÉ ořechy 7,4%, PISTÁCIE 3,7%, lyofilizované jahody (sušené mrazem) 2,2%, kokos 2,2%, emulgátor:...
cukr, SUŠENÉ MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, listy máty 7,7 %, lyofilizované ostružiny (sušené mrazem) 5,4 %, lyofilizované maliny 2,3 %, potahovací látka z akáciové gumy,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
