Minirolky cizrna & hrášek - Racio 44g



Související produkty
PŠENIČNÁ mouka, celozrnná PŠENIČNÁ mouka (35 %), rostlinný olej (vysoce kvalitní slunečnicový olej), MLÉČNÁ SYROVÁTKA, dextróza, sladový extrakt (z JEČMENE), droždí, PŠENIČNÝ...
Detailní popis produktu
Chlebíčky cizrnové s hrachem. Pufovaný výrobek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1567kJ/34kcal |
| Tuky | 3,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,60g |
| Sacharidy | 61,10g |
| z toho cukry | 2,30g |
| Vláknina | 8,90g |
| Bílkoviny | 18,60g |
| Sůl | 0,50g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CHLÉBY, CELOZRNNÉ CHLEBÍČKY A JINÉ PEČIVO |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 8595573401306 |
| Počet v balení: | 12 |
Mission - Tortilly Dürüm, 18 porcí, 30cm
cukr, slunečnicový olej, VEJCE, fortifikovaná PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, železo, kyselina listová), strouhaný kokos 8%, glukózový sirup, kakaový prášek, stabilizátory:...
Kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, bramborový škrob, kmín, SLADOVÝ extrakt, jedlá sůl.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
