Vločky jáhlové instantní - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Datlový sirup - GASTRO 5000ml
Do 3 dnů
1 080 Kč
zahuštěný koncentrát z datlové šťávy
Detailní popis produktu
Jáhlové vločky lze použít ve studené i teplé kuchyni, jsou ideální k přípravě domácího müsli, do mléka, jogurtu, na přípravu kaší, lívanců, palačinek nebo do polévek.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1493kJ/357kcal |
| Tuky | 3,90g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,80g |
| Sacharidy | 68,80g |
| z toho cukry | 1,60g |
| Vláknina | 3,90g |
| Bílkoviny | 10,60g |
| Sůl | <0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903131 |
| Počet v balení: | 1 |
Ananas plátky slazené - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
1 640 Kč
ananas, cukr, konzervant - OXID SIŘIČITÝ
Kafe obilné s čekankou - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
1 675 Kč
JEČMEN, ŽITO, pražená čekanka 7%
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
