NOMIX - bezlepková mouka - Nominal 5kg

Kamenná prodejna v Brně
a zasíláme do celé Evropy

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Rýžová krupička jemná - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
414,50 Kč
Měrná cena:
82,90 Kč / 1 kg
rýžová krupice z loupané rýže
Čočka černá beluga - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
565 Kč
Měrná cena:
113 Kč / 1 kg
Černá čočka BELUGA
Rýžový sirup - GASTRO 5L
Do 3 dnů
825 Kč
Měrná cena:
165 Kč / 1 kg
rýžový sirup 100%
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | |
| Tuky | |
| z toho nasycené mastné kyseliny | |
| Sacharidy | |
| z toho cukry | |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | |
| Sůl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8594010191572 |
| Počet v balení: | 1 |
Mouka sójová hladká - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
525 Kč
Měrná cena:
105 Kč / 1 kg
SÓJOVÉ boby loupané
Fazole adzuki - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
700 Kč
Měrná cena:
140 Kč / 1 kg
Sušená fazole adzuki
Tapiokové perly - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
710 Kč
Měrná cena:
142 Kč / 1 kg
nativní tapiokový škrob
Len zlatý - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
464,50 Kč
Měrná cena:
92,90 Kč / 1 kg
Lněné semínko zlaté
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

