Čočka zelená - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Cukr třtinový tmavý - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
369,50 Kč
cukr třtinový tmavý - nerafinovaný
Nomina - lahodná kaše - Nominal 5kg
Do 3 dnů
5 740 Kč
celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina.
Detailní popis produktu
Zelená čočka je bohatá na kyselinu listovou a železo, obě látky pomáhají předcházet chudokrevnosti. Čočka je jednou z nejstarších pěstovaných plodin. Tuto čočku je nutné před vařením namočit do studené vody.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1596kJ/378kcal |
| Tuky | 1,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,20g |
| Sacharidy | 57,00g |
| z toho cukry | 1,30g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 24,00g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905166 |
| Počet v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
