Strouhanka kukuřično - cizrnová - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Nomina - lahodná kaše - Nominal 5kg
Do 3 dnů
5 740 Kč
celozrnná rýže, čirok, červená quinoa, lněná vláknina.
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1553kJ/369kcal |
| Tuky | 1,80g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,10g |
| Sacharidy | 72,30g |
| z toho cukry | 0g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 10,50g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906705 |
| Počet v balení: | 1 |
Novinka
TAED - Natural 700g
Do 3 dnů
412 Kč
TAED (tetraacetylethylendiamin). CHEMICKÝ NÁZEV: N,N´-ethylenbis[N-acetylacetamid]. CAS ČÍSLO: 10543-57-4
Medvídci s pektinem BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 470 Kč
glokózový sirup BIO, cukr BIO, želírovací složka (pektiny), regulátor kyselosti (vinan draselný, vinan sodný), kyselina citronová, přírodní příchuť a aroma pomeranče a další...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
