Mouka sójová hladká - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
SÓJOVÁ mouka hladká plnotučná. Chleba nebo cukroví, namíchejte ve svém klasickém receptu běžnou mouku se sójovou. Zahušťování - protože je mouka jemně namletá, můžete s ní pokrmy i zahušťovat. smažení - lívance, bramboráky i třeba palačinky dobře chutnají připravené z kombinace sójové a jiné mouky.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1449kJ/347kcal |
| Tuky | 20,60g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,50g |
| Sacharidy | 10,10g |
| z toho cukry | 3,10g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 37,30g |
| Sůl | 0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906149 |
| Počet v balení: | 1 |
Kus-kus kukuřičný - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
825 Kč
Tepelně zpracovaná kukuřičná krupice
Ananas plátky slazené - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
1 640 Kč
ananas, cukr, konzervant - OXID SIŘIČITÝ
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
