Těstoviny rýžové bez lepku - hvězdičky - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Rýžové těstoviny jsou chutnou, lehce stravitelnou a bezlepkovou alternativou těstovin. Bezvaječné těstoviny bez lepku jsou vhodné pro celiaky. Rychlá a snadná příprava.Proč rýžové těstoviny? Rýže pomáhá snížit překyselení organismu, je vhodná do diet po střevních potížích. Má nízký obsah sodíku, vyhovuje tedy osobám s vysokým krevním tlakem. Neobsahuje žádný cholesterol.TIP: Rýžové těstoviny můžete podávat teplé i studené. Vhodné na salát, zapékání, ale také na sladký způsob. Hvězdičky můžete polít např. čekankovým nebo datlovým sirupem a nakonec posypat 100% kakaovým práškem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1452kJ/347kcal |
| Tuky | 0,61g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,30g |
| Sacharidy | 80,00g |
| z toho cukry | 1,02g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 4,81g |
| Sůl | 0,55g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903254 |
| Počet v balení: | 1 |
Pařížská trubička BEZ LEPKU Gofretka mandlová-marcipán (ruční výroba) - Gofre 50x42g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ MANDLOVÁ SMĚS TATRA.
Vločky kukuřičné instantní - GASTRO 5kg
Vyprodáno
344,50 Kč
termicky upravená kukuřice
Mouka pohanková BIO - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
775 Kč
pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky BIO
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
