Fazole adzuki - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Fazole adzuki jsou malá, asi půl centimetrová semena z jednoleté rostliny vigna hranatá (Vigna angularis). Nejčastěji bývají červená, nicméně existují i v jiných barevných variantách. Této luštěnině jsou připisovány zajímavé léčivé účinky, zejména blahodárně působí na ledviny. Fazole konzumujeme buď vařené ( 30-60 min.) nebo naklíčené.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1337kJ/331kcal |
| Tuky | 0,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 58,60g |
| z toho cukry | 2,00g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 21,90g |
| Sůl | <0,01g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905241 |
| Počet v balení: | 1 |
Strouhanka hrachová - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
625 Kč
hrách (žlutý, zelený) 80%, rýže bílá, sůl.
Pařížská trubička Gofretka BEZLEPKOVÁ MIX PŘÍCHUTÍ balená(ruční výroba) - Gofre 30x40g (celý karton)
Do 3 dnů
1 311 Kč
Pařížská trubička bez lepku Gofretka pistáciová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ PISTÁCIOVÁ SMĚS TATRA
Čokoláda hořká 60% - GASTRO 5kg
Do 3 dnů
2 775 Kč
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkový extrakt Bourbon Madagascar.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
