EasyBody Magnéziový Olej Sport Spray 150ml

Neohodnoceno
Značka: EasyBody
369 Kč
Skladem

Vaše pomoc při tréninku a rekonvalescenci

Magnézium je základním prvkem pro správné fungování lidského organismu. Hořčík  se účastní  více než  800 různých biochemických reakcí a je přírodní relaxant. Jedná se o úžasný přírodní minerál, který zbavuje tělo nadměrného napětí. Hořčík je klíčový prvek, který pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zdraví kostí a zároveň pomáhá zpevňovat a posilovat měkké tkáně a svaly.

Magnéziový Olej Sport Spray je kombinace obsahující  magnéziový olej,  N- acetyl – D – glukosamin, OptiMSM ®- dimethylsulfon, extrakt z máty peprné a rozmarýny lékařské. Použití Magnéziového Oleje Sport je účinnou pomocí při tréninku, během tréninku a při rekonvalescenci.

EasyBody™ Magnéziový Olej Sport Spray je 100 % přírodní výrobek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč užívat Magnézivoý Olej Sport Spray?

Magnézium je minerál, který má přímý vliv na optimální kontrakci svalů, pevnost kostí, produkci energie a distribuci kyslíku do buněk. Jedná se o klíčové faktory pro podání maximálního výkonu každého sportovce. EasyBody ™ transdermální magnézium nahradí hořčík, ztracený potem díky zrychlenému metabolismu při namáhavé činnosti rychleji než jakákoliv orální forma suplementace.
Hořčík je vstřebáván přímo kožní tkání, efektivně doplňuje hladinu hořčíku a tím umožní svalům přirozeně a rychleji regenegovat.
Bez hořčíku není možné v těle produkovat Adenosintrifosfát ( ATP), který je zcela zásadní pro produkci aerobní energie v těle. Nízká hladina hořčíku vede k tomu, že tělo začne produkovat energii anaerobně, spalováním glukózy což je neefektivní proces jehož vedlejším produktem je laktát – kyselina mléčná. Kyselina mléčná snižuje svalovou sílu, zhoršuje koordinaci a je zdrojem fyzické i psychické únavy.

Návod k použití

EasyBody™ Magnézium Olej Sport Spray je všestranný spray, který může být nanášen na jakoukoli část lidského těla za účelem zvýšení celkové hladiny hořčíku. Málokdo se snaží hořčík doplňovat. Doplňování hořčíku formou potravinových doplňků má účinek, ale zajišťuje velmi pomalý proces zvýšení hladiny hořčíku v buňkách.

EasyBody™ Magnézium Olej Sport Spray doporučujeme užívat před tréninkem, během tréninku i po tréninku. Aplikujte na tělo postupně  10  nástřiků, zvyšujete dle potřeby a důkladně vmasírujte. Spray je vhodný pro aktivní osoby,  jakéhokoli věku a sportovního odvětví. Doplňování hořčíku transdermálně pomáhá zabraňovat vzniku svalových křečí.

Pocit mravenčení či štípání je během prvních aplikací naprosto normální a je známkou nedostatku hořčíku. Tento problém postupně vymizí tím, jak se hladina hořčíku v těle bude zvyšovat.

Upozornění :  Magnéziový Olej Sport Spray neužívejte v blízkosti očí a otevřených ran. Magnéziový Olej  Sport obsahuje esenciální oleje, proto není vhodný užívat v průběhu těhotenství.


Složení

Obsah složek : na jednu dávku ( 10 postřiků – 1,87 ml)

DDD

Hořčík 65 mg                                     22,5 %

Extrakt jírovce maďalu                  4,5  mg *

N- acetyl – D – glukosamin          3,0  mg *

OmniMSM ®- dimethylsulfon     1,5  mg *

Extrakt z máty peprné                   0,3  mg *

Extrakt z rozmarýny lékařské      0,15 mg*

*Doporučená dávka není stanovena

Další složky : čištěná voda

INCI : Aqua, Magnesium chloride hexahydrate, Aesculus hippocastanum extact, OptiMSM ® – dimethylsulfon, Acetyl Glukosamine, OmniMSM ®- Dimethyl sulfone, Mentha piperita oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Limonele, Linalool

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: