EasyBody Magnéziový Olej Flexi Sprey 150ml

1 hodnocení
 

Pro zdraví vašich kloubů

Magnéziový Olej Flexi Spray je kombinací přírodního hořčíku s OptiMSM ®- dimethylsulfonem, extraktem z harpagofytu ležatého,extraktem z plodů libavky poléhavé a eukalypkového oleje. Tato dlouhodobě  testovaná formulace při denním používání  pomáhá udržovat správnou funkci svalů a flexibilitu kloubů.

Hořčík  je klíčový prvek,  který pomáhá tělu vstřebávat vápník,  je důležitý pro zdraví kostí a zároveň pomáhá zpevňovat a posilovat měkké tkáně a svaly. Tělo, které má dostatek magnézia je pružnější, čelí déle únavě, lépe regeneruje a detoxikuje.

EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi Spray je 100 % přírodní výrobek.

Dostupnost Skladem
369 Kč
   
Značka EasyBody
Kategorie Doplňky stravy
 

Proč užívat Magnézivoý Olej Flexi Spray?

Magnézium pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zpevňování a posilování měkkých tkání a svalů. Když se ve starší době kamenné lidské tělo formovalo do dnešní podoby, mělo poměr vápníku a hořčíku 1:1. Důsledkem dnešních stravovacích návyků, zejména západní kultury, je tento poměr až 20:1. Magnéziový Olej  pomáhá vyrovnat tento deficit způsobený moderní stravou a stresujícím životním stylem.

Klinické testy ukázaly, že hořčík, který se do těla absorbuje kůží transdermálně vyživuje každou buňku. Jiná studie provedená v UK ukázala, že Magnéziový olej zvyšuje množství hořčíku v buňkách  až pětkrát rychleji než orální tablety a kapsle.

Magnéziový Olej Flexi Spray je efektivní kombinací látek, které  pomáhají udržovat správnou funkci svalů, zdraví kostí a hybnost kloubů.


Návod k použití

EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi  Spray je všestranný spray, který může být nanášen na jakoukoli část lidského těla za účelem zvýšení celkové hladiny hořčíku, zvláště na problematické partie – klouby.

Pro dobrý celkový zdravotní stav doporučujeme užívat až 10  nástřiků  EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi  Spray denně. Aplikujte na tělo a důkladně vmasírujte. V případě potřeby zvyšte dávkování a aplikujte častěji na problémové partie.

Tento sprej je vhodný pro osoby jakéhokoli věku.

Pocit mravenčení či štípání je během prvních aplikací naprosto normální a je známkou nedostatku hořčíku. Tento problém postupně vymizí tím, jak se hladina hořčíku v těle bude zvyšovat.

Upozornění :  Magnéziový Olej Flexi Spray neužívejte v blízkosti očí a otevřených ran. Magnéziový Olej Flexi Spray obsahuje esenciální oleje, proto není vhodný užívat v průběhu těhotenství.


Složení

Obsah složek : na jednu dávku ( 10 postřiků – 1,87 ml ) DDD

Hořčík 66 mg 23 %

OmniMSM ®- dimethylsulfon 9,4 mg *

Extrakt z harpagofytu ležatého 7,1 mg *

Extrakt z plodu libavky poléhavé 0,57 mg *

Eukaliptový olej 0,23 mg *

Extrakt z rozmarýny lékařské *

Doporučená dávka není stanovena

Další složky : čištěná voda

INCI : Aqua, Magnesium chloride hexahydrate, Aesculus hippocastanum extact, OptiMSM ® – dimethylsulfon, Acetyl Glukosamine, OmniMSM ®- Dimethyl sulfone, Mentha piperita oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Limonele, Linalool

Podobné produkty

Hmotnost 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.