EasyBody Magnéziový Olej Original Spray 150ml

Neohodnoceno
Značka: EasyBody
369 Kč
Skladem

Rychlá a účinná pomoc při nedostatku hořčíku

Magnézium  je jeden z nejdůležitějších prvků v lidském těle. Hořčík má zásadní význam pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxifikace. Je to minerál, který je zodpovědný za více než 800 enzymatických reakcí v těle. Tyto reakce jsou dále spojeny s tisíci dalších. Jedná se o úžasný přírodní minerál, který zbavuje tělo nadměrného napětí. Hořčík je klíčový prvek, který pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zdraví kostí a zároveň pomáhá zpevňovat a posilovat měkké tkáně a svaly.

Tělo, které má dostatek magnézia je pružnější, čelí déle únavě, lépe regeneruje a detoxikuje.

Magnézium Olej Original Spray je čistým 100% přírodním zdrojem chloridu hořečnatého .

10 postřiků dodá tělu 285 mg (76 % doporučené denní dávky) optimálně absorbovatelného hořčíku.

EasyBody™ Magnéziový Olej Original Spray je 100 % přírodní výrobek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč užívat Magnézivoý Olej Original Spray?

Magnézium pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zpevňování a posilování měkkých tkání a svalů. Když se ve starší době kamenné lidské tělo formovalo do dnešní podoby, mělo poměr vápníku a hořčíku 1:1. Důsledkem dnešních stravovacích návyků, zejména západní kultury, je tento poměr až 20:1. Magnéziový Olej Original Spray pomáhá vyrovnat tento deficit způsobený moderní stravou a stresujícím životním stylem.

Klinické testy ukázaly, že hořčík, který se do těla absorbuje kůží transdermálně vyživuje každou buňku. Další studie provedená v UK ukázala, že magnéziový olej zvyšuje množství hořčíku v buňkách až pětkrát rychleji než obyčejné tablety a kapsle.

Magnéziový  Olej Original Spray obsahuje přírodní  hořčík  vyjímečné čistoty.

EasyBody™ chlorid hořečnatý je zcela ionizovaný pro efektivní vstřebání a uchování v těle. To znamená, že tento základní minerál se vstřebá do kožní tkáně, bezprostředně vnikne do buněk a efektivně doplní ztráty hořčíku způsobené pocením a stresem.

Magnéziový Olej  Original Spray je univerzální přípravek. Jeho unikátnost spočívá v tom, že ho může užívat každý. Spray doporučujeme i ženám během těhotenství, mateřství, dětem, diabetikům, celiakům, veganům i vegetariánům.

Návod k použití

EasyBody™ Magnéziový Olej Original Spray je všestranný spray, který může být nanášen na jakoukoli část lidského těla za účelem zvýšení celkové hladiny hořčíku.

Pro dobrý celkový zdravotní stav doporučujeme užívat  10 – 20 nástřiků Magnéziového Oleje Original Spray denně. Nejjednodušší způsob je udělat si z aplikace ranní a večerní návyk.

Aplikujte na tělo postupně 10 – 20 nástřiků dle potřeby a důkladně vmasírujte. Nejvhodnější čas pro aplikaci je po sprše či koupeli, kdy je pokožka zahřátá a její póry jsou otevřené, což napomáhá absorpci.

Tento spray je vhodný pro každého a v jakémkoli věku. Pro děti doporučujeme snížit dávku na polovinu, protože potřebují doplňovat menší množství hořčíku než dospělí.

Pocit mravenčení či štípání je během prvních aplikacií naprosto normální a je známkou nedostatku hořčíku. Tento problém postupně vymizí tím, jak se hladina hořčíku v těle bude zvyšovat.

Magnéziový Olej Original Spray může být užíván i orálně ke snížení tvorby plaku a podpory zdraví dásní. Jednoduše aplikujte jednu či dvě dávky přímo do úst před čištěním zubů.

Magnéziový Olej Original Spray je vhodný užívat v průběhu těhotenství.

Upozornění :  Magnéziový Olej  Original Spray neužívejte v blízkosti očí a otevřených ran.

Složení

Obsah složek : na jednu dávku ( 10 postřiků – 1,87 ml )

Hořčík 76% DDD

Další složky : čištěná voda

INCI : Magnesium chloride hexahydrate 31 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: