ČOXY - bílá čokoláda s xylitolem - Natural 50g



Související produkty
Detailní popis produktu
Mlsání bez výčitek..... Skvělá čokoláda slazená xylitolem.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2423kJ/578,7kcal |
| Tuky | 49,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 28,00g |
| Sacharidy | 36,20g |
| z toho cukry | 7,10g |
| Vláknina | 1,00g |
| Bílkoviny | 8,50g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595617908396 |
| Počet v balení: | 30 |
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah...
Cukr, kakaové máslo*, kakaová hmota*, glukózový sirup, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY, MANDLE, rostlinný tuk (palmový, bambucké maso), kokos, KONDENZOVANÉ MLÉKO, SMETANA...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
