Čokoláda mléčná s příchutí pomeranče - Severka 50g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická mléčná čokoláda s příchutí pomeranče v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2288kJ/548kcal |
| Tuky | 33,30g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 20,50g |
| Sacharidy | 54,00g |
| z toho cukry | 53,10g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,10g |
| Sůl | 0g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595630522265 |
| Počet v balení: | 40 |
Novinka
236 Kč
Monty Bojangles - Francouzské čokoládové lanýže v prémiové dárkové mini dóze Perská kočka, 36g
Novinka
68,90 Kč
Složení polevy: cukr, plně hydrogenovaný rostlinný olej (palmový), demineralizovaná sušená SYROVÁTKA (MLÉKO), kakaový prášek (3,6 %), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor (SÓJOVÝ...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
