Čokoláda mléčná s pistáciemi, růžemi a višněmi - Severka 115g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2245kJ/537kcal |
| Tuky | 31,50g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18,60g |
| Sacharidy | 55,10g |
| z toho cukry | 53,20g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,20g |
| Sůl | 0,10g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.115 kg |
| EAN: | 8595630503004 |
| Počet v balení: | 20 |
Čokoláda na vaření 47% - Carla 100g
Do 3 dnů
66,90 Kč
Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Alergeny jsou ve složení...
Čokoláda mléčná trio - Severka 120g
Do 3 dnů
167 Kč
Cukr 44,1%, sušené MLÉKO 21,9 %, kakaové máslo 20,1%, kakaová hmota 13,2%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,5%, aroma - přírodní vanilka. Může obsahovat stopy lískových oříšků,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
