Čokoláda mléčná s konopnými semínky - Carla 80g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Konopné semínko je zdrojem esenciálních polynenasycených mastných kyselin. Jejich vzájemný poměr v konopném semínku je 3:1, což se považuje z výživového hlediska za optimální. Konopné semínko je proto ideální složkou pro zdravou a vyváženou stravu.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2318kJ/556kcal |
| Tuky | 34,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19,00g |
| Sacharidy | 52,00g |
| z toho cukry | 51,00g |
| Vláknina | 2,30g |
| Bílkoviny | 8,90g |
| Sůl | 0,06g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595019697638 |
| Počet v balení: | 15 |
Pralinky z hořké čokolády Chmelinky - Carla 130g
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
124 Kč
Hořká čokoláda 70 %: Kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), aroma, vanilkové...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
