Čokoláda bílá s kokosem a kousky mandlí - VEGAN - LÁSKAO 75g



Související produkty
Detailní popis produktu
Proč jsme se rozhodli sladit naše čokolády xylitolem: - je to přírodní sladidlo - počet kalorií má o 40% nižší než bílý cukr - má nízký glykemický index (GI 7) - zabraňuje tvorbě zubního kazu - v ústech vytváří příjemný chladivý pocitNutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2397kJ/5573kcal |
| Tuky | 47,00g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 29,00g |
| Sacharidy | 48,00g |
| z toho cukry | 3,60g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 1,60g |
| Sůl | <0,03g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8588008554289 |
| Počet v balení: | 9 |
kakaová hmota, cukr, PISTÁCIE 5,6 %, přírodní květy šeříku 4 %, kakaové máslo, lyofilizované višně (sušené mrazem) 2,4 %, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, arabská guma, potahová látka...
cukr 31%, MANDLE 30%, sušené MLÉKO 16%, kakaové máslo 14,5%, kakaová hmota 8,1%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin 0,3%, aroma - přírodní vanilka. Může obsahovat stopy vlašských...
kakaová hmota 40,5%, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 30%, cukr 26,8%, kakaové máslo 2,4%, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin, aroma - přírodní vanilka. Může obsahovat stopy vlašských ořechů, mandlí,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
