Čokoláda hořká Rum a rozinky - Carla 180g

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Detailní popis produktu
Tabulka hořké čokolády s rozinkami a rumovou příchutí.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2029 kJ / 485 kcal |
| Tuky | 25g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15g |
| Sacharidy | 58g |
| z toho cukry | 55g |
| Vláknina | 5,90g |
| Bílkoviny | 4,50g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8595019610996 |
| Počet v balení: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
