Čokoláda mléčná s příchutí maliny - Severka 50g



Související produkty
Detailní popis produktu
Originální belgická mléčná čokoláda s příchutí maliny v jedinečném trojúhelníkovém provedení.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 2310kJ/554kcal |
| Tuky | 34g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21g |
| Sacharidy | 53,70g |
| z toho cukry | 52,90g |
| Vláknina | |
| Bílkoviny | 7,10g |
| Sůl | 0,20g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595630522241 |
| Počet v balení: | 40 |
Cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO plnotučné, kakaová hmota, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, polyglycerolpolyricinoleát), vanilkové aroma. Může obsahovat skořápkové plody. Obsah...
Cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor - SÓJOVÝ lecitin a polyglycerolpolyricinoleát, vanilkový extrakt Bourbon Madagascar. Obsah kakaové sušiny...
kakaová hmota, cukr, PISTÁCIE 5,6 %, přírodní květy šeříku 4 %, kakaové máslo, lyofilizované višně (sušené mrazem) 2,4 %, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, arabská guma, potahová látka...
Cukr, kakaové máslo, rostlinný tuk (shea, kokosový, slunečnicový), sušené MLÉKO plnotučné a odstředěné, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta (3,6 %), sušená SYROVÁTKA, kakaová hmota, kakaový...
Monty Bojangles - Francouzské čokoládové lanýže v prémiové dárkové mini dóze Savanová kočka, 36g
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
