Vločky ovesné jemné s klíčky bez lepku Anglie - GASTRO 5kg

Přes 9000 výdejních míst
po celé ČR

Velký výběr
přes 14 000 produktů

Působíme už
od roku 2016
Související produkty
Pařížská trubička bez lepku Gofretka Míša smetanová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ VANILKOVÁ SMĚS TATRA.
Pařížská trubička bez lepku Gofretka karamelová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÝ KARAMEL, HOLANSKÉ KAKAO.
Detailní popis produktu
Ovesné vločky jsou lehce stravitelné a známé svým obsahem lehce rozpustné vlákniny, která reguluje cholesterol a glukózu v krvi. Často proto též tvoří základ výživy atletů, zejména vzpěračů. Ovesné vločky pomáhají snižovat krevní tlak.Nutriční hodnoty
| Energetická hodnota | 1545kJ/367kcal |
| Tuky | 6,20g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,00g |
| Sacharidy | 60,50g |
| z toho cukry | 1,20g |
| Vláknina | 9,70g |
| Bílkoviny | 12,30g |
| Sůl | <0,05g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | GASTRO A VELKÁ BALENÍ |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903513 |
| Počet v balení: | 1 |
Pařížská trubička bez lepku Gofretka pistáciová (ruční výroba) - Gofre 50x40g (celý karton)
Do 3 dnů
2 184 Kč
BEZLEPKOVÁ MOUKA, cukr, řepkový tuk, VEJCE, SUŠENÉ MLÉKO, vanilka, SUŠENÁ SMETANA, MLÉČNÁ PISTÁCIOVÁ SMĚS TATRA
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
